Loading...

Sözleşme

KULLANIM KOŞULLARI
1. Ödemeler Türk Lirası (TL) olarak kabul edilmektedir. Eklenen bakiyeler, Üye’nin Site’deki üyeliğine eklenecek ve sınırsız süreyle kullanılabilir olacaktır.
2. Ödemeler Banka Havalesi/EFT, Papara, Kredi Kartı/Banka Kartı ile kabul edilmektedir.
3. Kredi Kartı/Banka Kartı ödemeleri, ödeme altyapısı sağlayan Shopier.com (Değer Teknoloji A.Ş.) aracılığıyla 3D Secure güvencesinde kabul edilmektedir.
4. Site’ye yüklenen bakiyeler iade edilmez, site içerisindeki servislerde harcanabilir.
5. Üyelerin bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.
6. Sipariş vereceğiniz profil veya hesap herkese açık durumda olmalıdır.
7. Verilen siparişler iptal edilemez.
8. Üye, gerçekleştirdiği hatalı işlemlerin sorumlusudur.
9. Kısmen tamamlanan veya iptal olan siparişlerin ücretleri üyenin hesabına bakiye olarak iade edilir. Yeniden sipariş verilebilir.
10. Verdiğiniz sipariş tamamlanmadan aynı linke veya aynı kullanıcıya tekrar sipariş vermeyiniz.
11. Servislerde aktiflik veya düşmeme veya silinmeme garantisi bulunmamaktadır.
12. Yoğunluk olduğu zamanlarda öngörülen sürelerde değişiklik meydana gelebilir.
13. Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir ve yeni güvenlik prosedürleri hazırlanmaktadır. Takipçi vb. gönderim yaptığınız hesaplar kapatılabilir. Yeni açılmış, telif hakkı ihlali yapmış, sms ve mail onaysız hesapların kapatılma ihtimali daha yüksektir. Bu gibi durumların sorumlusu üyedir.
14. Sipariş vermeden önce servis açıklamalarını okuyunuz.

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
1. Site’ye kayıtlı üyelerin kişisel bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.
2. Siparişlerin tamamlanabilmesi için, sipariş bilgileri servis sağlayıcılarla paylaşılmaktadır.
3. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı/banka kartı bilgileri Site’de veya Site’ye hizmet eden şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Kredi Kartı/Banka Kartı ödemeleri, ödeme altyapısı sağlayan Shopier (Değer Teknoloji A.Ş.) aracılığıyla 3D Secure güvencesinde kabul edilmektedir.
4. Site’ye üye olarak e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırmamıza izin vermiş olursunuz. Bu iletişim izninizi, sitemize üye girişi yaptıktan sonra destek talebi oluşturarak iptal edebilirsiniz.

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
1. TARAFLAR
1.1. 35medya.com internet sitesini (“Site”) işleten (“Satıcı”).
1.2. 35medya.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (“Üye”).

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU VE GENEL BİLGİLER
2.1. İşbu Sözleşme’nin konusu, Üye’nin Site’den faydalanma şartlarının belirlenmesidir.
2.2. Ödemeler Türk Lirası olarak kabul edilmektedir ve minimum ödeme tutarı 10 TL’dir. Bakiyeler, Üye’nin Site’deki üyeliğine eklenecek ve sınırsız süreyle kullanılabilir olacaktır.
2.3. Ödemeler EFT/havale, kredi kartı/banka kartı ile kabul edilmektedir.
2.4. Kredi kartı/banka kartı ödemeleri, ödeme altyapısı sağlayan Shopier.com (Değer Teknoloji A.Ş.) aracılığıyla 3D Secure güvencesinde kabul edilmektedir.
2.5. Site’ye yüklenen bakiyeler iade edilmez, site içindeki servislerde sınırsız süreyle harcanabilir.
2.6. Kısmen tamamlanan veya iptal olan siparişlerin ücretleri Üye’nin hesabına otomatik olarak bakiye olarak iade edilir. Üye, Site’deki servislerden tekrar sipariş verebilir.
2.7. Üyelerin bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Siparişlerin gönderiminin sağlanabilmesi için sipariş bilgileri, servis sağlayıcılarla paylaşılmaktadır.

3. TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
3.1. Üye, Site’ye üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, Satıcı’nın bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.
3.2. Üye, Site’ye üye olurken belirlediği şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara vermez, Üye’nin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından Satıcı’ya karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, Satıcı’nın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.
3.3. Üye, Site’yi kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran Üye’yi bağlayacaktır.
3.4. Üye’nin sipariş vereceği profil veya hesap herkese açık durumda olmalıdır. Aksi halde siparişe konu gönderim yapılmadan sipariş sistem tarafından otomatik olarak tamamlandı statüstüne geçer. Öte yandan, siparişin gönderimi tamamlandıktan sonra Üye, hesabını gizli/özel duruma getirebilir.
3.5. Üye, gerçekleştirdiği hatalı işlemlerden sorumludur.
3.6. Üye’nin verdiği siparişler, Üye’nin isteği üzerine iptal edilemez. Sistem tam otomatik işlemektedir.
3.7. Üye, verdiği sipariş tamamlanmadan aynı linke veya aynı kullanıcıya tekrar sipariş vermemelidir. Bu durumda sistemde çakışma olup eksik gönderim meydana gelebilir.
3.8. Satıcı, Üye’nin verdiği siparişleri mümkün olan en kısa sürede tamamlamakla yükümlüdür. Her bir sipariş için azami tamamlanma süresi 7 gündür. Satıcı, bu süre içerisinde tamamlanamayan siparişlerin ücretini Üye’nin hesabına bakiye olarak geri yükler.
3.9. Satıcı, Üye tarafından gönderilen destek taleplerine mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapmakla yükümlüdür.
3.10. Satıcı, Üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. 3.11. Satıcı’nın her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde Üye’nin üyeliğini silme, Üye’ye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, Satıcı’nın hiçbir sorumluluğu yoktur.
3.12. Üye, Satıcı tarafından kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye aksini bildirmediği sürece Satıcı’nın kendisi ile SMS ve e-posta iletişim kanallarını kullanarak irtibata geçmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder.
3.13. Satıcı, Site’nin içeriğini dilediği zaman değiştirme, Üyelere sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya Site’de kayıtlı Üye bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.
3.14. Satıcı, Sözleşme’nin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.
3.15. Satıcı, Üye’nin verdiği siparişlerin tamamlanmasından sonra meydana gelebilecek azalma, düşüş, silinme gibi durumlardan sorumlu değildir. Bu gibi durumlar sosyal medya sitelerinin yaptığı güvenlik ve temizlik güncellemeleri kaynaklı olup Satıcı’nın tasarrufunda değildir.
3.16. Taraflar, Satıcı’ya ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HUMK madde 287ye uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.
3.17. Üye, işbu Sözleşme’de belirtilenlere ek olarak, Site’den sipariş vermesi durumunda, Site’de sunulan ve kullanacağı hizmetlere özel açıklamaları kabul etmiş sayılır. İşbu özel açıklamalar, Site’ye üye girişi yapıldığında ilgili hizmet kullanılmadan önce Üye tarafından okunur ve kabul edilir.

4. SÖZLEŞMENİN FESHİ
İşbu Sözleşme, Üye’nin üyeliğini iptal etmesi veya Satıcı tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Satıcı, Üye’nin Sözleşme’nin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda Üye’nin üyeliğini iptal ederek Sözleşme’yi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. YÜRÜRLÜK
Üye’nin üyelik kaydı yapması, Üye’nin Sözleşme’de yer alan tüm maddeleri okuduğu ve kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme, Üye’nin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sepet

close